Ateliérová/exteriérová fotografie 

Mezi fotografy je běžné nabízet fotografické služby v x balíčcích lišících se v ceně, době fotografování a počtu fotografií. Tento postup je svazující pro obě strany, já naopak ke každému klientovi přistupuji zvlášť a sestavím mu individuální balíček, se kterým pak v případě zájmu i během focení můžeme hýbat. Domluvíme se na garantovaném počtu fotografií, ale pokud mě jich při upravování zaujme o pár více, tak Vás o ně samozřejmě nepřipravím a nebudu chtít připlatit.

Nejčastější varianta a rozsah portrétního/glamour focení je 2600,- za 10 upravených fotografií (vyberete si sami fotografie na úpravu z náhledů) včetně služeb vizážistky. Líčení vám po focení samozřejmě nesmyjeme a vlasy nerozcucháme, takže z focení budete odcházet jako ze salonu krásy :)

Na jiném rozsahu poskytovaných fotografických služeb se určitě dohodneme.

Produktová fotografie, fotodokumentace staveb, interiéry

Rozsah požadovaných služeb v tomto odvětví fotografie může být skutečně velký, od pár fotek pro realitní server až po důkladnou fotodokumentaci pro architektonickou soutěž, proto je každá cenová kalkulace individuální.

Tisk fotografií

Fotografie objednaného počtu upravených fotografií dostanete vytisknuté zdarma, pro případné vícetisky platí následující ceník:

A4
1-5ks: 40 Kč/ks
6-10ks: 38 Kč/ks
více než 10ks: 36 Kč/ks

10x15
1-5ks: 12 Kč/ks
více než 5ks: 10 Kč/ks

Fotografie tisknu na profesionální šestiinkoustové fototiskárně na originální fotopapíry - prémiový lesk, 255g/m2.